(فروش معکوس شمار(شمارنده) چراغ راهنمایی رانندگی خورشیدی(سولار) تک خانه دو خانه سه خانه و فروش چراغ های عابر پیاده و چراغ های فرماندهی دستگاه کنترل ترافیک(فرماندهی)

ان چه ما ارائه میدهیم:لطفا بر روی عکس محصول دلخواه کیلیک کنید تا توضیحات و نمونه عکس های بیشتری را مشاهده کنید

hadisz
/ دسته ها: محصول

انواع سرعت گیر

علایم گسترکاسپین بزرگترین تولید کننده سرعت گیر لاستیکی و سرعت گیر پلاستیکی به قیمت تولیدی و همکاری در تهران مشهد و سایر نقاط کشور میباشد. لیست قیمت و فروش سرعت گیر با توجه به انواع مختلف آن که در ادامه مطرح خواهد شد متغیر است.
سرعت گیر یکی از ابزار ارام سازی ترافیک است که در مناطقی استفاده میشود که نیاز به کاهش سرعت وسایل نقلیه در مناطق شهری و جاده ای میباشد که با توجه به انواع مختلفی که دارد انتخاب نوع سرعت گیر در مناطق مورد نیاز میتوان به طول عمر سرعت گیر بیفزاید.
مجموعه ترافیکی علایم گسترکاسپین با توجه به مشاوران کار آزموده در واحد ترافیک قادر به راهنمایی خریداران در انتخاب علایئم راهنمایی و ترافیکی ونوع سرعت گیر میباشد.

90*33 55*60 60*50 33*200
سرعتگیرلاستیکی مقاوم در برابر شرایط جوی و ضد ضربه در اندازه های متفاوت برای نقاط مختلف مورد استفاده قرار میگیرد. سرعتگیر لاستیکی به علت اینکه در تاریکی هوا با بازتاب نو وسایل نقلیه مشخص میشود مناسب استفاده در مناطق کم نور است.
25*35 90*33 33*200 50*35


کلیه سرعت گیرها با توجه به مناطق مورد نصب دارای اندازه و ابعاد متفائت است به طور مثال سرعت گیر 90*33یا100*33درمحل های پر تردد که نیاز هست سرعت وسایل نقلیه کاهش پیدا کند نصب میشود و یا سرعت گیر 50*33به سرعت گیر جاده ای معروف است.هریک از سرعت گیر ها دارای کفی پیچ واشر و رولپلاک میباشد.
سرعت گیرهای تولید شده در مجموعه ترافیک علایم گستر کاسپین از مواد مرغوب تولید شده و باتوجه به نیاز بازار برای همکاران و خریداران تولید انبوه میشود و با کمترین سود ممکن و با قیمتی کاملارقابتی و ارزان و بدون واسطه پخش عمده میشود.
مطلب قبلی چراغ دکلی خورشیدی
مطلب بعدی پایه تابلو،پایه لوله،پایه چراغ
چاپ
401 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

رویدادهای اخیر

مقالات

علائم گستر کاسپین سازنده و تولید کننده چراغ راهنمایی و رانندگی

شرکت علایم گسترکاسپین تولید کننده انواع تابلو های ترافیکی ؛مبلمان شهری ؛علایم و تجهیزات الکترونیکی با استانداردهای مورد تایید اروپا

دات نت نیوک فارسی