(فروش معکوس شمار(شمارنده) چراغ راهنمایی رانندگی خورشیدی(سولار) تک خانه دو خانه سه خانه و فروش چراغ های عابر پیاده و چراغ های فرماندهی دستگاه کنترل ترافیک(فرماندهی)

ان چه ما ارائه میدهیم:لطفا بر روی عکس محصول دلخواه کیلیک کنید تا توضیحات و نمونه عکس های بیشتری را مشاهده کنید

hadisz
/ دسته ها: محصول

تابلوهای ترافیکی60*60تابلوی ترافیکی120*60تابلو ترافیکی75*75

 

علایم گستر کاسپین بزرگترین تولید کننده،پخش کننده عمده تابلوهای ترافیکی ال ای دی خورشیدی و برقی در ابعاد متفاوت میباشد.
ازانجایی که انتخاب صحیح تابلو ترافیکی ال ای دی نقش مهمی در کنترول نمودن ترافیک وحوادث رانندگی دارند و میتواند از بسیاری از سوانح رانندگی  جلوگیری کند علایم گستر کاسپین با تولید تابلوهای ال ای دی انتظامی،اخباری،اخطاری  و محلی کمک شایانی در این زمینه انجام داده  این تابلو ها با توجه کارکرد شبانه روزی همواره در معرض دید رانندگان قرار دارد مخصوصا پس از تاریکی هوا به وضوح رانندگان را از خطرات و محدودیت های پیش رو اگاه میسازد  همکاران میتوانند با توجه به محل نصب تابلو از انرژی خورشدی (سولار) یا از برق شهری استفاده نماییند ولی با توجه به پر هزینه بودن استفاده از برق شهری بهره برداری از انرژی خورشیدی هم در حفظ منابع انرژی کمک میکند هم در نقاطی که امکان استفاده از برق میسر نیست مخصوصا در نقاط صعب العبور و مناطقی که نیاز به نصب تابلوهای ایمنی و راهنمایی هست تابلوی ترافیکی خورشیدی ال ای دی بسیار کار امد و مهم میباشد.تابلو های ترافیکی خورشیدی تولید شده در مجموعه ترافیکی علایم گستر کاسپین از کیفیتی بالا برخوردار است به طوری که رضایت همکاران و مشتریان را فراهم آورده و با توجه به تولید تخصصی و تجربه بالا در امر ترافیک کم تر تابلویی دچار خاموشی شده است.


علایم گستر کاسپین بزرگترین گروه مهندسی تولید کننده و عرضه کننده انبوه با قیمت تولیدی تابلوی جهت نمای ال ای دی خورشیدی و برقی 120*60 
میباشد.
باتوجه به کاربرد تابلوی 120*60جهت نما تعیین مسیر میباشد  و اغلب در ورودی و خروجی ها و یا هدایت به دوربرگردان کاربرد دارد و هدف آن هدایت رانندگان به مسیر های از پیش تعیین شده است با در نظر گرفتن ابعاد نسبتا بزرگی که دارد کاملا در معرض دید میباشد و این قابلیت را دارد که به صورت شبانه روزی با استفاده از انرژی خورشیدی و یا برق شهری فعالیت کند.

علایم گستر کاسپین گسترده ترین سایت فروش اینترنتی تابلوهای ترافیکی ال ای دی LED و سایر محصولت ایمنی و ترافیکی میباشد.
مجموعه ترافیکی علایم گستر کاسپین تولید کننده کلیه علائم  تجهیزات راهنمایی و رانندگی به صورت سولار(خورشیدی)و برقی با گارانتی معتبر و فروش بدون واسطه در سراسر ایران میباشد.
تابلو های راهنمایی ترافیکی ال ای دی تولیدی در شرکت علایم گستر کاسپین  با توجه به سفارشات مشتریان و همکاران محترم میتواند از انواع تابلوهای انتظامی،اخباری،محلی و اخطاری در اشکال متفاوت باشد.
تفاوت تابلوی ترافیکی ال ای دی 60*60با تابلوی ترافیکی ال ای دی75*75 در این است که کلیه تابلوهای راهنمایی در این دو تابلو قابلیت اجرا را دارند اما تابلو75*75به دلیل اینکه از ابعاد بزرگ تری برخوردار است اشکال و محدودیت ها را بهتر نمایش میدهد.
لیست قیمت و فروش تابلوهای ترافیکی ال ای دی با توجه به نوع تابلو و اشکال آن که در تعداد ال ای دی متغیر میباشد و همچنین خورشیدی و برقی آن متفاوت است.
کلیه تابلو ای ال ای دی در ابعاد و اشکال متفاوت تولید شده در مجموعه تجهیزات ایمنی و راهنمایی رانندگی قابلیت تعمیرات با کمترین هزینه را داراست.

مجموعه ترافیکی علایم گستر کاسپین اطمینان خاطر را به کلیه مشتریان خود میدهد که تابلوهای ترافیکی ال ای دی خورشیدی و برقی تولید شده در این مجموعه بالاترین کیفیت و از جهت تولید و خرید انبوه مواد اولیه ارزان ترین نرخ تابلوهای راهنمایی رانندگی را داراست و در صورت وجود مشکل و خرابی گارانتی بدون قید و شرط را به همراه دارد.
مشخصات فنی تابلوهای رانندگی ترافیکی ال ای دی تولید شده در مجموعه ایمنی و ترافیکی علایم گستر کاسپین
این محصول جهت بالا بردن ایمنی جاده ها طراحی شده به گونه ای که از فاصله دور دیده شود.
برخی از ویژگی های علائم ترافیکی سولار:
_استفاده ازLED های Super High Bright
_استفاده از سولار 5 وات و 10 وات و 20وات 
_استفاده از شارژر کنترلر هوشمند 
_زمان عملکرد بعد از شارژ کامل باطری 90ساعت
قابلیت کارکرد چندین روز در هوای ابری
_قابلیت استفاده از سولار ضد سرقت
_قابل عرضه با LEDهای رنگی مختلف
_استفاده از شبرنگ رده مهندسی یا لانه زنبوری
با توجه به نوع سفارش کارکرد شبانه وشبانه روزی
بسته بندی مقاوم و نشکن
مطلب قبلی تابلو رانندگی شبرنگ جاده ای
مطلب بعدی معکوس شمار ترافیکی
چاپ
378 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

رویدادهای اخیر

مقالات

علائم گستر کاسپین سازنده و تولید کننده چراغ راهنمایی و رانندگی

شرکت علایم گسترکاسپین تولید کننده انواع تابلو های ترافیکی ؛مبلمان شهری ؛علایم و تجهیزات الکترونیکی با استانداردهای مورد تایید اروپا

دات نت نیوک فارسی