(فروش معکوس شمار(شمارنده) چراغ راهنمایی رانندگی خورشیدی(سولار) تک خانه دو خانه سه خانه و فروش چراغ های عابر پیاده و چراغ های فرماندهی دستگاه کنترل ترافیک(فرماندهی)

ان چه ما ارائه میدهیم:لطفا بر روی عکس محصول دلخواه کیلیک کنید تا توضیحات و نمونه عکس های بیشتری را مشاهده کنید

hadisz
/ دسته ها: محصول

تابلو رانندگی شبرنگ جاده ای

مجموعه ترافیکی علایم گستر کاسپین تولید کننده و پخش عمده تابلو راهنمایی رانندگی شبرنگ جاده ای میباشد.
علایم گستر کاسپین ساخت و تولید کننده بزرگترین فروشگاه فروش و خدمات پس از فروش تابلو های رانندگی انتظامی به صورت فریم دار(پرسی) و تابلو ورقی میباشد.
تابوهای انتظامی
تابلوها یا نشان‌های بازدارنده، تابلوهای انتظامی نیز می‌گویند. این علائم بیشتر به صورت دایره با نوار حاشیه قرمز رنگ هستند و نوع ممنوعیت را به وسیله علامت خاص نشان می‌دهند. از تابلوهای بازدارنده، تابلوی ایست به جهت اهمیت و دقت بیشتر رانندگان به صورت هشت ضلعی پررنگ و با نوشته ایست یا STOP در نظر گرفته شده‌ است. به لحاظ اهمیت تابلوی رعایت حق تقدم تنها راس یا سر این تابلو به سمت پایین می‌باشد . تابلوهای بازدارنده یا انتظامی هستند . یکی از مواردی که دلیل استفاده از تابلو ایمنی می شود وجود خطرهایی است که در هر لحظه و بسیاری از مشاغل وجود دارد بر همین اساس است که استفاده درست و بجا از علائم می‌تواند بسیار مهم باشد،و حتی در بسیاری از مواقع میتواند جان انسان‌ها را از مرگ حتمی نجات دهد یا استفاده نادرست از تجهیزات ایمنی و نصب آنها در مکان نامناسب سبب به خطر انداختن جان افراد می‌شود ‌ بر همین اساس می‌توان گفت در بسیاری از موارد برای تهیه تجهیزات ایمنی نیاز به یک متخصص و کارشناس است که کالای مورد نظر از آن تهیه شود.علائم ایمنی یا تابلوهای ایمنی از میزان خطراتی که احتمال رخداد آنها بالاست کاسته و سبب می‌شود که در هر نوع محیط کاری،سازمانی و یا بخش های صنعتی امنیت افراد را بالا برود .علائم ترافیکی می‌تواند امنیت را به خیابان‌ها هدیه دهد،تابلوهای ایمنی هم می‌تواند ایمنی را در بسیاری از مکان‌ها از جمله کارگاه ها و آزمایشگاه ها بیاورند.  در این مکانها از علائم هشدار دهنده استفاده می‌شود تا افراد متفرقه و کارکنان نسبت به خطرهای احتمالی که ممکن است اتفاق بیفتد ایمن شونداز این گروه تابلوها می‌توان به بوق زدن ممنوع، منطقه ایستادن ممنوع و توقف ممنوع اشاره کرد.
در همه این نوع تابلوها بسته به سفارش خریداران تابلوهای راهنمایی  میتواند به صورت ورقی یا فریم دار گالوانیزه ویا با رنگ الکترواستاتیک و نوع شبرنگ سه ساله شبرنگ 7سالهegpوشبرنگ 10سالهhip تولید شودکه البته لیست قیمت و فروش هر تابلو با توجه به تعیین ایتم های گفته شده توسط مشتری متغییر است
تابلو اخباری 
کارخانه تولید تجهیزات راهنمایی ایمنی و ترافیکی علایم گسترکاسپین تولید کننده تابلو های شبرنگی اخباری به صورت فریم دار و ورقی میباشد.
تابلوهای  اخباری راهنمایی رانندگی به منظور آگاه کردن رانندگان از شرایط راه و تسهیلات موجود در اطراف آن به کار می روند. این علائم عموما چهار گوش و به رنگ آبی می باشند
لیست قیمت و فروش  تابلوهای رانندگی شبرنگ داربا توجه به انتخاب نوع شبرنگ ورق کاملا متغییر میباشد.
تابلو اخطاری 
کارخانه تولید تجهیزات راهنمایی ایمنی و ترافیکی علایم گسترکاسپین تولید کننده تابلو های شبرنگی اخطاری به صورت فریم دار و ورقی میباشد.
تابلوهای اخطاری یا خطر به صورت مثلث با نوار حاشیه قرمز رنگ و زمینه سفید که یک راس آن ها به طرف بالا هست و در داخل آن ها نوع خطر و هشدار با نقش و رنگ مشکی ترسیم شده است.
لیست قیمت و فروش  تابلوهای رانندگی شبرنگ داربا توجه به انتخاب نوع شبرنگ ورق کاملا متغییر میباشد.
علایم گسترکاسپین سازنده انواع تابلوهای راهنمایی و رانندگی هشدار دهنده.اخطاری گالوانیزه میباشد.
مجموعه ترافیکی علایم گستر کاسپین اطمینان خاطر را به کلیه مشتریان خود میدهد که تابلوهای رانندگی شبرنگ دار  تولید شده در این مجموعه بالاترین کیفیت و از جهت تولید و خرید انبوه مواد اولیه ارزان ترین نرخ تابلوهای راهنمایی رانندگی را داراست و در صورت وجود مشکل و خرابی شبرنگ گارانتی بدون قید و شرط را به همراه دارد.
تابلو محلی
کارخانه تولید تجهیزات راهنمایی ایمنی و ترافیکی علایم گسترکاسپین تولید کننده تابلو های شبرنگی محلی  به صورت فریم دار و ورقی میباشد.

این تابلو ها مرز و مسیر جاده را مشخص میکنند همچنین جدا کننده های مسیر و جریان های همگرا را نشان میدهند این تابلو کمک زیادی برای خارج نشدن از محدوده ی جاده به خصوص در شب انجام میدهند و به راننده این امکان را میدهند که با شناخت مسیر از فاصله ی دورتر امکان عکس العمل مناسب تری برای تغییرات مسیر داشته باشد.
مطلب قبلی لاین کنترول
مطلب بعدی تابلوهای ترافیکی60*60تابلوی ترافیکی120*60تابلو ترافیکی75*75
چاپ
427 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

رویدادهای اخیر

مقالات

علائم گستر کاسپین سازنده و تولید کننده چراغ راهنمایی و رانندگی

شرکت علایم گسترکاسپین تولید کننده انواع تابلو های ترافیکی ؛مبلمان شهری ؛علایم و تجهیزات الکترونیکی با استانداردهای مورد تایید اروپا

دات نت نیوک فارسی