(فروش معکوس شمار(شمارنده) چراغ راهنمایی رانندگی خورشیدی(سولار) تک خانه دو خانه سه خانه و فروش چراغ های عابر پیاده و چراغ های فرماندهی دستگاه کنترل ترافیک(فرماندهی)

ان چه ما ارائه میدهیم:لطفا بر روی عکس محصول دلخواه کیلیک کنید تا توضیحات و نمونه عکس های بیشتری را مشاهده کنید

hadisz
/ دسته ها: محصول

تابلو فرماندهی

دارای لامپ ال ای دی در داخل تابلو ویژه تاریکی هوا 
علایم گسترکاسپین تولید کننده و سازنده بزرگترین فروشگاه پخش تابلو فرمان یا دستگاه کنترول ترافیک میباشد.
مجموعه ترافیکی علایم گستر کاسپین فروشگاه بزرگ اینترنتی فروش و تعمیرات دستگاه فرماندهی چراغ راهنمایی رانندگی چهار راه ست.
در کارخانه تولید محصولات و تجهیزات ایمنی راهنمایی و ترافیکی علایم گسترکاسپین تابلوی فرماندهی هوشمند چهار راه یا دستگاه کنترول کننده چراغ راهنمایی با کیفیت و آپشن بالا و در عین حال ساده برای کنترول  و تنظیم ان تولید میشود.
چراغ فرماندهی و دستگاه فرماندهی(دستگاه کنترول ترافیک هوشمند )رایطه ای تنگاتنگ بایکدیگر  دارند چون با توجه به شرایط جوی یا شرایط دیگر نظیر حجم بالای ترافیک تابلو فرمان با توجه به تنظیمی که از قبل توسط کارشناسان کنترول ترافیک صورت گرفته است چراغ های راهنمایی را به منظور ارام سازی ترافیک کنترول میکند لذا دستگاه فرماندهی هوشمند الکترونیکی قابل استفاده در تقاطع ها و چهار راها باید به زبان ساده و مفهمومی و در عین حال با کیفیت و آپشنال تولید شده یاشد که هم زمان بتواند مشکلات و ترافیک های ناشی از وسایل نقلیه  را در چندین جهت کاسته  و هم با توجه به سادگی با کم ترین زمان کنترول شود.
کارخانه ساخت و تولید علائم و تجهیزات ایمنی راهنمایی رانندگی علایم گسترکاسپین  تولید کننده و پخش عمده تابلو فرمان چهارراه(دستگاه کنترول ترافیک) در تهران مشهد اصفهان تبریز و سایر نقاط کشور میباشد.خریداران  این مجموعه جدا ازاینکه امکان سفارش را به صورت حضوری و غیر حضوری دارند میتوانند پس از ثبت سفارش خود به صورت حضوری از روند تولید محصولات خود آگاهی و نظارت داشته یاشند. 
در این مجموعه بالاترین کیفیت و از جهت تولید انبوه ارزان ترین قیمت تابلو فرمان را داراست و در صورت وجود مشکل و خرابی گارانتی بدون قید و شرط را به همراه دارد.


مشخصات فنی تابلو فرمان(دستگاه فرماندهی)تولید شده در مجموعه ترافیکی علایم گستر کاسپین
برخی از ویژگی های این تابلو عبارتند از:
_ نرم افراز ساده و کارا 
_دارای چهار زمان مختلف که در صورت نیاز می توان تا سه زمان را غیر فعال نمود. 
_دارای حافظه  جهت زمانبندی و کنترل ترافیک در طول ایام هفته 
_تعیین پنج بازه زمانی مختلف جهت کنترل کامل ترافیک در طول روز
_ماژولار بودن ساب های خروجی جهت تعمیر تابلو  
_  استفاده از LCDدائم جهت نمایش وضعیت تابلو حتی در زمان قطع برق تا یک ماه
طراحی جدید و منحصر به فرد
مطلب قبلی معکوس شمار ترافیکی
مطلب بعدی چراغ دستگاه فرماندهی
چاپ
311 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

رویدادهای اخیر

مقالات

علائم گستر کاسپین سازنده و تولید کننده چراغ راهنمایی و رانندگی

شرکت علایم گسترکاسپین تولید کننده انواع تابلو های ترافیکی ؛مبلمان شهری ؛علایم و تجهیزات الکترونیکی با استانداردهای مورد تایید اروپا

دات نت نیوک فارسی