(فروش معکوس شمار(شمارنده) چراغ راهنمایی رانندگی خورشیدی(سولار) تک خانه دو خانه سه خانه و فروش چراغ های عابر پیاده و چراغ های فرماندهی دستگاه کنترل ترافیک(فرماندهی)

ان چه ما ارائه میدهیم:لطفا بر روی عکس محصول دلخواه کیلیک کنید تا توضیحات و نمونه عکس های بیشتری را مشاهده کنید

hadisz
/ دسته ها: محصول

تابلو محدودیت سرعت LED-VSL

تابلویVSL وی اس ال چیست:تابلوی VSLتولید شده در کارخانه تولید تجهیزات کنترول ترافیک علایم گستر کاسپین  نمايشگر محدود سرعت خودرو ها در جاده ها و بزرگراه ها است .و به صورت هوشمند مي تواند محدوده سرعت متناسب با شرايط جوي به طور مثال محدودیت سرعت را از 80به 60ویا هر محدودیت دیگر را نمايش دهد.
تابلوی VSLبا توجه به مدیریت  سرعت در نقاط مختلف جاده و اتوبان نقش پر رنگی در آرام سازی ترافیک دارد زیرا این قابلیت را دارد که محدوده سرعت خود را تغییر دهد و این ویژگی منحصر به فردیست که یک تابلو میتواند داشته باشد و از هزینه های اضافی ناشی از خرید تابلوهای شبرنگی محدودیت سرعت جلوگیری کند.
علایم گستر کاسپین با داشتن تیم الکترونیکی تخصصی گام بلندی در جهت تولید محصولات ترافیکی الکترونیکی برداشته است و با تولید کاملا بومی و با کیفیت محصولات الکترونیکی در صنعت ترافیک از جمله تابلوهای VMS-VSLنقش پررنگی در تجهیز کردن خیابانها،جادها...و کاهش سوانح رانندگی داشته.
کیفیت بالای تولید تابلوی VSLباعث ایجاد گارانتی و اطمینان خریداران در طول چند سال گذشته شده قیمت و لیست فروش تابلو متغییر وی اس ال با توجه ابعاد ان متفاوت است.
تابلو های محدودکننده هوشمند سرعت طراحی شده توسط شرکت علایم گستر کاسپین مجهز به سنسور های مختلفی جهت تعیین شرایط محیطی می باشدو با پردازش اطلاعات دریافتی از این سنسور ها ، قادر است  حداکثر سرعت مجاز با توجه به شرایط مختلف نمایش بدهد. 
برخی از ویژگی های این تابلوعبارت اند از :
_ مجهز به سنسور نور ، دما و باران 
_تنظیم شدت نور به صورت دستی یا اتو ماتیک 
_ امکان ارتباط با تابلو توسط شبکه GPRS / SMS / GSM / Data Call / Serial / Ethernet  
_ داری حافظه های متعدد جهت شرایط خاص
_ ساپورت شبکه 24 ساعته
_ امکان شارژ سیم کارت توسط نرم افزار
_ امکان نمایش قدرت سیگنال و اعتبار باقی مانده سیم کارت 
مطلب قبلی تابلو ترافیکی هوشمند LED-GVSL
مطلب بعدی تابلوی راهنمای مسیر
چاپ
349 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

رویدادهای اخیر

مقالات

علائم گستر کاسپین سازنده و تولید کننده چراغ راهنمایی و رانندگی

شرکت علایم گسترکاسپین تولید کننده انواع تابلو های ترافیکی ؛مبلمان شهری ؛علایم و تجهیزات الکترونیکی با استانداردهای مورد تایید اروپا

دات نت نیوک فارسی