(فروش معکوس شمار(شمارنده) چراغ راهنمایی رانندگی خورشیدی(سولار) تک خانه دو خانه سه خانه و فروش چراغ های عابر پیاده و چراغ های فرماندهی دستگاه کنترل ترافیک(فرماندهی)

ان چه ما ارائه میدهیم:لطفا بر روی عکس محصول دلخواه کیلیک کنید تا توضیحات و نمونه عکس های بیشتری را مشاهده کنید

hadisz
/ دسته ها: محصول

تابلو پیام متغییر led-vms

تابلوهای پیام متغیر(VMS) علائم جاده ای دیجیتالی هستند که جهت مطلع کردن راننده ها از اتفاقات جاده ای موقت و وضع ترافیکی در هرلحظه استفاده می شوند. تابلو های پیام متغیر وی ام اس ساخته شده در مجموعه ترافیکی علایم گستر کاسپین قابل نصب در جاده ها اتوبان ها و ازاد راهها  معمولاً از طریق شبکه محلی و یا لینک های رادیویی به مراکزی متصل هستند که توسط یک سری افرادتحت کنترل قراردارد. تابلوهای پیام متغیر بخش مهمی از سیستم های حمل و نقل هوشمند هستند و هدف از استفاده اینگونه تابلوها وی ام اس  فراهم کردن اطلاعات اجباری و یا کمکی برای رانندگان در جاده ها است. تکنولوژی وی ام اس VMS می تواند برای اهداف بسیار متنوعی مورد استفاده قرارگیرد و مزایای احتمالی آن می تواند شامل کاهش فشار روانی رانندگان، کاهش مقدار زمان سپری شده در جاده ها باشد. تکنولوژی VMS ممکن است از رانندگان بخواهد که سرعت رانندگی شان و یا خطی که در آن حرکت می کنند را تغییر دهند، به فضاهای پارکینگی موجود بروند، و یا رسیدن به عوارضی را نشان دهد و یا از ازدحام وسایل نقلیه در وروی اتوبان و جادها جلوگیری کند. در مجموع همانگونه که نیاز ترافیکی ایجاب نموده است، امروزه با توجه به اهمیت روزافزون کنترل ترافیک و سیستم های جاده ای وانتقال اطلاعات و گزارش های لحظه ای وضعیت مسیرها به رانندگان، جایگاه ویژه ای برای تابلوهای اعلام پیام متغیر ایجاد گردیده است. 
کاربرد اصلی تابلوهای پیام متغیر (که به اختصار VMS نامیده می‌شوند)، «کنترل ترافیک»است که میتواند از رنگ ها متفاوت مناسب هر پیام تشکیل شود اندازه این تابلوها با توجه به نوع پیام ها و سازه ای آن متفاوت است
تابلوهای VMS به صورت دروازه‌ای یا بر روی دکل در شانه راه و یا به صورت بازودار برروی مسیر نصب گردیده و اطلاعات برروی این تابلوها عموما به صورت به‌هنگام (On Time) نمایش داده می‌شوند.
صفحه نمایش این تابلو وی ام اس مي بايست ماتریسی از LED ‌باشد که توسط آیسی های مخصوص کنترل گردد به نحوي كه امکان دید پیام ها در نور مستقیم خورشید و شرایط جوی نامطلوب ( مه و بارندگی ) و کنترل شدت نور بر مبنای نور محیط ( شب و روز ) برآورده گردد.
لیست قیمت و فروش تابلوهاپیام متغیر با توجه ابعاد آن متغیر است.تابلوهای خبری وپیام متغیر تولید شده در کارخانه ساخت وتولید علائم ترافیکی علایم گستر کاسپین کیفیتی بالا و ضمانت نامه معتبر رادارست وتعمییرات و نگهداری آن نیز توسط متخصصان این شرکت انجام میشود.

شرکت  علایم گستر کاسپین تولید کننده انواع تابلو های پیام متغیر مطابق با استاندارد ها و مشخصات فنی داخلی و بین المللی می باشد که به اختصار به برخی از این ویژگی ها اشاره می کنیم :
_ امکان ارسال هرگونه متن ، تصویر و انیمیشن
_ امکان ارتباط با تابلو توسط شبکه GPRS / SMS / GSM / Data Call / Serial / Ethernet  
_ ساپورت تک رنگ و تمام رنگ توسط نرم افزار
_ داری حافظه های متعدد جهت شرایط خاص
_ ساپورت شبکه 24 ساعته
_ امکان شارژ سیم کارت توسط نرم افزار
_ امکان نمایش قدرت سیگنال و اعتبار باقی مانده سیم کارت 
_ مشخصات سازه و نمای کامپوزیت مطابق با نیاز مشتری قابل طراحی می باشد .
مطلب قبلی تابلو نمایشگر وضعیت ترافیک
مطلب بعدی تابلو ترافیکی هوشمند LED-GVSL
چاپ
304 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

رویدادهای اخیر

مقالات

علائم گستر کاسپین سازنده و تولید کننده چراغ راهنمایی و رانندگی

شرکت علایم گسترکاسپین تولید کننده انواع تابلو های ترافیکی ؛مبلمان شهری ؛علایم و تجهیزات الکترونیکی با استانداردهای مورد تایید اروپا

دات نت نیوک فارسی