(فروش معکوس شمار(شمارنده) چراغ راهنمایی رانندگی خورشیدی(سولار) تک خانه دو خانه سه خانه و فروش چراغ های عابر پیاده و چراغ های فرماندهی دستگاه کنترل ترافیک(فرماندهی)

لوازم بازی کودکان و دستگاههای ورزشی عمومی/دستگاه های ورزشی عمومی

شرکت علایم گستر کاسپین تولید کننده انواع لوازم ورزشی عمومی با مشخصات ذکر شده  می باشد.

مشخصات فنی ست بدنسازی پارکی :
-1 فلنچ استفاده شده در دستگاه ها ضخامت 6 میلی متر می باشد و لچکی های نگهدارنده نیز ضخامت 6 میلی متر می باشد (ضخامت فلنچ بر حسب نظر مشتری می تواند با افزایش قیمت تغییر کند.)
-2ستون اصلی 95 % از دستگاه ها لوله 5 اینچ بوده و 5 % درصد باقی مانده از دستگاه ها (دستگاه گام زن جلو و عقب ، دستگاه دست و پا و دستگاه پارویی) از لوله 4 اینچ ویا 5 اینچ استفاده می شود.
-3در تمامی دستگاه ها که امکان استفاده از غلاف می باشد. غلاف با ضخامت 6 میلی متر استفاده می گردد. تمامی اجزای متحرک دستگاه ها بر روی غلاف قرار می گیرند.
-4لوله های به کار برده شده در دستگاه ها از لواه های 2.5 و 3 و 4 و5 و 6 سانتی متر استفاده می شود (که بیشتر لوله های مصرفی 5 و 6 سانتی متر می باشد) و ضخامت 3.2 میلی متر که نوع آنها از جنس لوله سپاهان و خم خور و گازی می باشد.
-5تمامی قسمت های زین پشتی و جاپایی دستگاه ها از نوع پرسی بوده و با سوراخ های منظم به صورت پرسی می باشد.
-6پیچ و مهره ها و ترانس های استفاده شده در دستگاه ها از نوع معمولی و به قطر 20 میلی متر می باشد.(استفاده از پیچ های گالوانیزه و واشر های پلی آمید در صورت افزایش قیمت امکان پذیر است)
 های به کار رفته در دستگاه ها از نوع ورق 6 میلی متر و 8 میلی متر می باشدCNC-7 
-8درپوش در جهت جلو گیری از نفوذ آب در تمامی دستگاه ها به صورت فلزی می باشد.
-9بلبرینگ استفاده شده در تمامی دستگاه ها از نو ع 6304 و 6004 که جنس آن ها KJ درجه یک محصول چین می باشد.
-10جوش تمامی دستگاه ها از نوع 2CO و به صورت تمام جوش می باشد.
-11رنگ تمامی محصولات از نوع الکترواستاتیک کوره ای می باشد.
-12 جهت بستن فونداسیون ولت به نمره 16 و به ازای هر یک ولت 2 مهره و صفحه شابلون با ضخامت 2 میلی متر به ازای هر دستگاه موقع بارگیری تحویل خریدار می گردد.
-13 تمامی لوله های به کار برده شده در دستگاه ها از نوع درز دار می باشد.
-14بسته بندی تمام دستگاه ها به صورت کامل بوده و از دسته های پلاستیکی و ضربه گیر های پلاستیکی از جنس PVC نرم و دسته های هرزگرد از نوع پلاستیکی استفاده می شود.

 

شرکت علایم گسترکاسپین تولید کننده انواع تابلو های ترافیکی ؛مبلمان شهری ؛علایم و تجهیزات الکترونیکی با استانداردهای مورد تایید اروپا