(فروش معکوس شمار(شمارنده) چراغ راهنمایی رانندگی خورشیدی(سولار) تک خانه دو خانه سه خانه و فروش چراغ های عابر پیاده و چراغ های فرماندهی دستگاه کنترل ترافیک(فرماندهی)

ان چه ما ارائه میدهیم:لطفا بر روی عکس محصول دلخواه کیلیک کنید تا توضیحات و نمونه عکس های بیشتری را مشاهده کنید

پلیس مجازی led
hadisz
/ دسته ها: محصول

پلیس مجازی led

نشانگر پلیس یا پلیس مجازی LEDخورشیدی(سولار) برقی تولید شده در کارخانه تولیدی شرکت علایم گسترکاسپین به صورت یک طرفه و دو طرفه قابل استفاده در جاده های یک طرفه و دو طرفه  در رنگ های آبی و قرمز میباشد.
نشانگر پلیس ال ای دی تاثیر قابل توجهی در کنترول نمودن رانندگان در عدم استفاده از ناهنجاری های رانندگی دارد در واقع یکی از محصولات ترافیکی کاربردی و پرفروش در چنیدین سال اخیر  است و اگر به صورت کاملا صحیح نصب شود بسیار موثر عمل خواهد کرد.
لیست قیمت و فروش نشانگر پلیس (پلیس مجازی) ال ای دی با توجه به انواع متفاوتی که دارد و تعداد ال ای های آن کاملا متغیر است ولی با توجه به کیفیت بالای تولید این محصول ازگارانتی مطمئنی برخوردار است و در مقایسه با کیفیت آن نرخ و قیمت مناسبی از محصولات هم نوع خود دارد.
این محصول جهت بالا بردن ایمنی جاده ها طراحی شده به گونه ای که از فاصله دور دیده شود و تداعی گر حضور پلیس می باشد. این محصول در نوع یک طرفه و دو طرفه طراحی و تولید می گردد .
برخی از ویژگی های نشانگر پلیس مجازی :
_استفاده ازLED های Super High Bright
_ دارای تنوع افکت ( بیش از 10 افکت و تعویض به صورت اتوماتیک)
_استفاده از سولار 10 وات
_استفاده از شارژر کنترلر هوشمند مصرف جهت شارژ و دشارژ بیش از حد باطری
_زمان عملکرد بعد از شارژ کامل باطری 90ساعت
_درجه حفاظت IP65
قابلیت پرتاب نور ال ای دی در شرایط مختلف جوی 80متر و 200متر با توجه به انواع مختلف آن

مطلب بعدی فانوس پل
چاپ
281 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

رویدادهای اخیر

مقالات

علائم گستر کاسپین سازنده و تولید کننده چراغ راهنمایی و رانندگی

شرکت علایم گسترکاسپین تولید کننده انواع تابلو های ترافیکی ؛مبلمان شهری ؛علایم و تجهیزات الکترونیکی با استانداردهای مورد تایید اروپا

دات نت نیوک فارسی