(فروش معکوس شمار(شمارنده) چراغ راهنمایی رانندگی خورشیدی(سولار) تک خانه دو خانه سه خانه و فروش چراغ های عابر پیاده و چراغ های فرماندهی دستگاه کنترل ترافیک(فرماندهی)

ان چه ما ارائه میدهیم:لطفا بر روی عکس محصول دلخواه کیلیک کنید تا توضیحات و نمونه عکس های بیشتری را مشاهده کنید

hadisz
/ دسته ها: محصول

چراغ دکلی خورشیدی

علایم گسترکاسپین تولید کننده و پخش کندده عمده چراغ دکلی خورشیدی(سولار) و برقی در تهران و سایر نقاط کشور میباشد.چراغ چشمک زن دکلی خورشیدی استفاده پرکاربردی در عملیات عمرانی خیابانی و عملیات ترافیکی دارد مهم ترین و اصلی ترین کاربرد چراغ هشدار دکل ال ای دی خورشیدی یا برقی ، ایجاد هشدار و اعلام خطر برای هواپیما، اشیاء پرنده و سایر ادوات متحرک پروازی می باشد. هر چه محل نصب از نظر کاربرد و جغرافیا دورتر و حساس تر باشد باید کیفیت چراغ چشمک زن ال ای دی مرغوب تر و بالاترین درجه استاندارد را دارا باشد.
چراغ هشدار دکل در انواع دکل های مخابراتی و خطوط انتقال نیرو همچنین  با توجه به گسترش شهر ها و ایجاد آسمان خراش های قول پیکر وعریض طویل نقش مهمی از جهت جلوگری از ایجاد برخورد  انواع وسایل نقلیه هوایی با این موارد را دارد.
لیست قیمت و نرخ چراغ دکلی مخابراتی با توجه انواع مختلفی که دارد کاملا متغیر است ولی با توجه به این که چراغ دکلی در کارخانه تولید مجموعه ترافیکی علایم گستر کاسپین ساخت و تهیه شده لذا از کیفیتی بالا و قیمت ارزانی نسبت به کیفیت و گارانتی برخودار است.

مطلب قبلی فانوس پل
مطلب بعدی انواع سرعت گیر
چاپ
361 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

رویدادهای اخیر

مقالات

علائم گستر کاسپین سازنده و تولید کننده چراغ راهنمایی و رانندگی

شرکت علایم گسترکاسپین تولید کننده انواع تابلو های ترافیکی ؛مبلمان شهری ؛علایم و تجهیزات الکترونیکی با استانداردهای مورد تایید اروپا

دات نت نیوک فارسی